Στο κτήμα Νεφέλες για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Alpha βρέθηκε το βράδυ της Παρασκευής 23/2 η Κατερίνα Καινούργιου, η οποία μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες με την παρουσιάστρια να ρωτάει από ποιες εκπομπές είναι.
Όταν της είπαν ότι είναι από την εκπομπή «I Love ΣουΚου», η Κατερίνα Καινούργιου ρώτησε: «Εσείς τι έχετε μαζί μου; Θέλω να πιστεύω ότι δεν έχετε κάτι, γιατί και με την Μπέττυ έχω δουλέψει και τον Δημήτρη εκτιμώ απεριόριστα».
Στη συνέχεια, η Κατερίνα Καινούργιου απάντησε και για το σχόλιο της Μαρίας Μπακοδήμου ότι είναι η «πιο καλοπληρωμένη παρουσιάστρια».
«Γενικότερα είμαι της άποψης να μη σχολιάζουμε τις αμοιβές των άλλων ανθρώπων. Ασχολήθηκα εγώ με πόσα παίρνει η Μπακοδήμου; Δεν με αφορά. Με ενοχλεί μόνο όταν με σχολιάζουν εμμονικά και πολλές φορές» απάντησε η παρουσιάστρια.
«Άμα την παίζουμε έχουμε εμμονή μαζί της, άμα δεν παίζουμε καθόλου, δεν ξέρω… Ε βέβαια την παρακολουθούμε γιατί μας αρέσει» σχολίασε μετά το τέλος του βίντεο η Μπέττυ Μαγγίρα για την Κατερίνα Καινούργιου.
Διαβάστε επίσης:
- Μπέττυ Μαγγίρα: Απαντά για Ουγγαρέζο, κιτρινισμό και YFSF
- Μαγγίρα σε Ουγγαρέζο: «Είναι αστείο να μην μιλιόμαστε – Λύθηκε η παρεξήγηση»
Απαγορεύεται η αναδημοσίευση του παρόντος άρθρου, χωρίς αναφορά, με ενεργό σύνδεσμο (link) Youfly.com.