Τον τίτλο της νέας ταξιδιωτικής εκπομπής του Γρηγόρη Αρναούτογλου στον ΑΝΤ1 αποκάλυψε ο Αλέξανδρος Κατσαρίδης στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά στο ΣΚΑΙ, Fay’s time.
Αυτός λοιπόν θα είναι «The Road Show», μιας και η πρωινή εκπομπή του παρουσιαστή στο ραδιόφωνο λέγεται «The Morning Show» ενώ η βραδινή στον ΑΝΤ1 «The 2night Show», άρα επέλεξαν να κινηθούν με το ίδιο μοτίβο και στην ταξιδιωτική εκπομπή.
Ο πρώτος προορισμός ήταν η Κρήτη, όπως αποκάλυψε και ο ίδιος ο Γρηγόρης Αρναούτογλου ενώ ο επόμενος θα είναι η Αλεξανδρούπολη.
Διαβάστε επίσης:
- Αρναούτογλου: Ο συνεργάτης έκπληξη στη νέα του ταξιδωτική εκπομπή
- ΑΝΤ1: Η επίσημη ανακοίνωση για το νέο συμβόλαιο του Αρναούτογλου