Το τελευταίο γύρισμα πραγματοποιήθηκε χθες στον Έρωτα Φυγά σε κλίμα μεγάλης αγάπης και συγκίνησης από ηθοποιούς και συντελεστές.
Ο Σταύρος Σβήγκος ανέβασε μία φωτογραφία στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ενώ κι άλλοι ηθοποιοί, μοιράστηκαν τελευταία στιγμιότυπα από την σειρά που αγαπήθηκε όσο καμία άλλη.
Ο Έρωτας Φυγάς ρίχνει αυλαία φέτος, όπως σας είχε πληροφορήσει ο Αλέξανδρος Κατσαρίδης στο Fay’s Time, αλλά ανέφερε και η ίδια η Πέμη Ζούνη ότι δεν θα υπάρξει επόμενος κύκλος. Η σειρά πέρασε πολλά μέσα στη σεζόν και θα συνεχίσει μέχρι το τέλος της σεζόν να μας κρατά αμείωτο το ενδιαφέρον με πολλές ανατρεπτικές εξελίξεις στον ΑΝΤ1.
-it’s a wrap-
Έρωτας φυγάς…
μια σειρά που αγαπήθηκε πολύ απ’ το κοινό.
οι συντελεστές της που την πίστεψαν απ’ την αρχή ως το τέλος παρά τα τόσα εμπόδια που αντιμετώπισε.
οι ηθοποιοί που μας έκαναν συντροφιά μέσα από τους ρόλους τουςεύχομαι σε όλους τα καλύτερα❤️#erotasfygas pic.twitter.com/dP7zIhANF4
— 𝑙𝑎𝑚𝑏𝑟𝑖𝑛𝑖𝑖 (@lambrini_karv) February 21, 2024
Εάν επιθυμείτε να σχολιάσετε το παραπάνω άρθρο ή οτιδήποτε άλλο στο Youfly, επισκεφτείτε τη σελίδα μας στο Facebook. Ή στείλτε μας μήνυμα στο Twitter. Για φωτογραφικό υλικό και ιστορίες, μεταβείτε στο Instagram μας.
Απαγορεύεται η αναδημοσίευση του παρόντος άρθρου, χωρίς αναφορά, με ενεργό σύνδεσμο (link) Youfly.com.